Glavni program
Mekšanje

Mekšanje

Mesto: Opera i teatar Madlenianum

25.sep | 20:00

Koreografija: Hristos Papadopulos

Produkcija: Dens on ansambl, Berlin, Nemačka

Opširnije
Glavni program
Hekuba, ne Hekuba

Hekuba, ne Hekuba

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu, Velika scena

26.sep | 20:00
27.sep | 20:00

Tekst i režija: Tijago Rodrigeš

Produkcija: Komedi fransez, Pariz, Francuska

Opširnije
Glavni program
Seksualno obrazovanje II: Borba

Seksualno obrazovanje II: Borba

Mesto: Bitef teatar

27.sep | 20:00
28.sep | 20:00

Režija: Tjaša Črnigoj

Produkcija: Slovensko mladinsko gledališče, Maska Ljubljana i Mesto žensk, Ljubljana, Slovenija

Opširnije
Glavni program
Pravićemo nešto o ratu, rodu i slobodi, zvaće se: Šta bi rekla Čelsi meni

Pravićemo nešto o ratu, rodu i slobodi, zvaće se: Šta bi rekla Čelsi meni

Mesto: Kulturni centar Beograda, Galerija Podroom

28.sep | 17:00
28.sep | 20:00
29.sep | 17:00
29.sep | 20:00

Autori: Irena Ristić i Đorđe Živadinović Grgur

Produkcija: Hop.La!, Beograd, Srbija

Opširnije
Glavni program
Budućnost

Budućnost

Mesto: Beogradsko dramsko pozorište - Scena „Olivera i Rade Marković“

30.sep | 20:00

Tekst: Žiga Divjak/Gregor Zorc

Režija: Žiga Divjak

Produkcija: Beogradsko dramsko pozorište, Srbija i Mestno gledališče ljubljansko, Slovenija

Opširnije
Glavni program
this is my truth, tell me yours

this is my truth, tell me yours

Mesto: Bitef teatar

30.sep | 20:00
01.okt | 18:00

Autorka: Jasna Žmak

Produkcija: Centar za dramsku umjetnost, Zagreb, Hrvatska, Via Negativa i Mesto žensk, Ljubljana, Slovenija

Opširnije
Glavni program
Pukotina

Pukotina

Mesto: Beogradsko dramsko pozorište - Scena „Olivera i Rade Marković“

01.okt | 20:00

Tekst: Rouz Selavi

Režija: Jan Krmelj

Produkcija: Mestno gledališče ljubljansko, Slovenija

Opširnije
Glavni program
Palmasola – zatvorsko selo

Palmasola – zatvorsko selo

Mesto:

01.okt | 20:00
02.okt | 20:00

Režija: Kristof Frik

Produkcija: KLARA Teaterprodukcionen, Bazel, Švajcarska i Santa Kruz de la Sijera, Bolivija

Opširnije
Glavni program
Antigona u Amazonu

Antigona u Amazonu

Mesto: Atelje 212 - Scena „Mira Trailović“

02.okt | 20:00
03.okt | 20:00

Koncept i režija: Milo Rau

Produkcija: NTGent, Belgija

Opširnije
Glavni program
Trilogija Snaga kučke - I poglavlje: Nevesta i Laku noć, Pepeljugo

Trilogija Snaga kučke - I poglavlje: Nevesta i Laku noć, Pepeljugo

Mesto: Pozorište na Terazijama

03.okt | 20:00
04.okt | 20:00

Autorka: Karolina Bjanki

Produkcija: Karolina Bjanki i Kara de Kavalo, Sao Paolo, Brazil i Amsterdam, Holandija

Opširnije