Počnimo ljubav
iz početka

17-26. septembar 2019.

53Bitef19

2019septembar
n p u s č p s
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
Glavni program
Beograd na daljinski

Beograd na daljinski

Mesto: Više lokacija, Beograd

17.sep | 11:00
17.sep | 17:00
18.sep | 11:00
18.sep | 17:00
19.sep | 11:00
19.sep | 17:00
20.sep | 11:00
20.sep | 17:00
21.sep | 11:00
21.sep | 17:00
22.sep | 11:00
22.sep | 17:00
23.sep | 11:00
23.sep | 17:00
24.sep | 11:00
24.sep | 17:00
25.sep | 11:00
25.sep | 17:00

Producent: Rimini protokol, Nemačka/Švajcarska

Koncept: Štefan Kegi

Režija: Anton Rouz

Opširnije
Glavni program
Orest u Mosulu

Orest u Mosulu

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu

18.sep | 20:00
19.sep | 20:00

Producent: NT Gent, Belgija

Režija: Milo Rau

Opširnije
Glavni program
Zašto je poludeo gospodin R?

Zašto je poludeo gospodin R?

Mesto: Jugoslovensko dramsko pozorište - Scena „Ljuba Tadić"

19.sep | 19:00

Producent: Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd, Srbija

Tekst: Rajner Verner Fasbinder, Mihael Fengler

Režija: Bobo Jelčić

Opširnije
Glavni program
Mladež bez boga

Mladež bez boga

Mesto: Atelje 212 - Scena „Mira Trailović"

19.sep | 21:00

Producent: Zagrebačko kazalište mladih  i Montažstroj, Zagreb, Hrvatska

Tekst: Borut Šeparović, Ivana Vuković

Režija: Borut Šeparović

Opširnije
Glavni program
Istorija nasilja

Istorija nasilja

Mesto: Pozorište na Terazijama

20.sep | 20:00

Producent: Šaubine am Leniner Plac, Berlin, Nemačka

Tekst: Eduar Lui

Režija: Tomas Ostermajer

Opširnije
Glavni program
YUROPA

YUROPA

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu - Scena „Raša Plaović"

21.sep | 19:00

Producent: Kompanija Q, Lagos, Nigerija

Koreografija: Kuduz Onikeku

Opširnije
Glavni program
Tartif

Tartif

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu

21.sep | 21:00

Producent: Narodno pozorište Sombor i Srpsko narodno pozorište, Novi Sad, Srbija

Po motivima: Molijerove drame Tartif

Autor i reditelj: Igor Vuk Torbica

Opširnije
Glavni program
Nemoralne priče - 1. deo: Kuća Majka

Nemoralne priče - 1. deo: Kuća Majka

Mesto: Prostor će naknadno biti potvrđen

22.sep | 20:00

Producent: Kompanija Non nova, Nant, Francuska

Režija i dramaturgija: Fia Menar i Žan-Lik Božol

Autori: Fia Menar i Žan-Lik Božol

Opširnije
Glavni program
Ali: strah jede dušu

Ali: strah jede dušu

Mesto: Prostor će naknadno biti potvrđen

23.sep | 20:00
24.sep | 20:00

Producent: SNG Drama, Ljubljana, Slovenija

Tekst: Rajner Verner Fasbinder

Režija: Sebastijan Horvat

Opširnije
Glavni program
O mesu i betonu

O mesu i betonu

Mesto: Prostor će naknadno biti potvrđen

23.sep | 20:00
24.sep | 20:00

Producent: Anti Status Kvo, Brazilija, Brazil

Koreografija: Lusiana Lara

Opširnije
Glavni program
Retke ptice

Retke ptice

Mesto: Prostor će naknadno biti potvrđen

25.sep | 19:00

Producent: Vuk za čoveka, Lil, Francuska

Koncept: Aleksandar Frej, Arno Ferera, Mika Laforg, Sergi Pares, Frederi Vernije, Špela Vodeb

Opširnije
Glavni program
Pozvani

Pozvani

Mesto: Prostor će naknadno biti potvrđen

25.sep | 21:00
26.sep | 19:00
26.sep | 21:00

Producent: Ultima Vez, Brisel, Belgija

Koreografija: Sepe Bajens

Opširnije