2019септембар
н п у с ч п с
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
Главни програм
Београд на даљински

Београд на даљински

Место: Више локација, Београд

17.сеп | 11:00
17.сеп | 17:00
18.сеп | 11:00
18.сеп | 17:00
19.сеп | 11:00
19.сеп | 17:00
20.сеп | 11:00
20.сеп | 17:00
21.сеп | 11:00
21.сеп | 17:00
22.сеп | 11:00
22.сеп | 17:00
23.сеп | 11:00
23.сеп | 17:00
24.сеп | 11:00
24.сеп | 17:00
25.сеп | 11:00
25.сеп | 17:00

Продуцент: Римини протокол, Немачка/Швајцарска

Концепт: Штефан Кеги

Режија: Антон Роуз

Опширније
Главни програм
Орест у Мосулу

Орест у Мосулу

Место: Народно позориште у Београду

18.сеп | 20:00
19.сеп | 20:00

Продуцент: НТ Гент, Белгија

Режија: Мило Рау

Опширније
Главни програм
Зашто је полудео господин Р?

Зашто је полудео господин Р?

Место: Југословенско драмско позориште - Сцена „Љуба Тадић"

19.сеп | 19:00

Продуцент: Југословенско драмско позориште, Београд, Србија

Текст: Рајнер Вернер Фасбиндер, Михаел Фенглер

Режија: Бобо Јелчић

Опширније
Главни програм
Младеж без бога

Младеж без бога

Место: Атеље 212 - Сцена „Мира Траиловић"

19.сеп | 21:00

Продуцент: Загребачко казалиште младих  и Монтажстрој, Загреб, Хрватска

Текст: Борут Шепаровић, Ивана Вуковић

Режија: Борут Шепаровић

Опширније
Главни програм
Историја насиља

Историја насиља

Место: Позориште на Теразијама

20.сеп | 20:00

Продуцент: Шаубине ам Ленинер Плац, Берлин, Немачка

Текст: Едуар Луи

Режија: Томас Остермајер

Опширније
Главни програм
YUROPA

YUROPA

Место: Народно позориште у Београду - Сцена „Раша Плаовић"

21.сеп | 19:00

Продуцент: Компанија Q, Лагос, Нигерија

Кореографија: Кудуз Оникеку

Опширније
Главни програм
Тартиф

Тартиф

Место: Народно позориште у Београду

21.сеп | 21:00

Продуцент: Народно позориште Сомбор и Српско народно позориште, Нови Сад, Србија

По мотивима: Молијерове драме Тартиф

Аутор и редитељ: Игор Вук Торбица

Опширније
Главни програм
Неморалне приче - 1. део: Кућа Мајка

Неморалне приче - 1. део: Кућа Мајка

Место: Простор ће накнадно бити потврђен

22.сеп | 20:00

Продуцент: Компанија Нон нова, Нант, Француска

Режија и драматургија: Фиа Менар и Жан-Лик Божол

Аутори: Фиа Менар и Жан-Лик Божол

Опширније
Главни програм
Али: страх једе душу

Али: страх једе душу

Место: Простор ће накнадно бити потврђен

23.сеп | 20:00
24.сеп | 20:00

Продуцент: СНГ Драма, Љубљана, Словенија

Текст: Рајнер Вернер Фасбиндер

Режија: Себастијан Хорват

Опширније
Главни програм
О месу и бетону

О месу и бетону

Место: Простор ће накнадно бити потврђен

23.сеп | 20:00
24.сеп | 20:00

Продуцент: Анти Статус Кво, Бразилија, Бразил

Кореографија: Лусиана Лара

Опширније
Главни програм
Ретке птице

Ретке птице

Место: Простор ће накнадно бити потврђен

25.сеп | 19:00

Продуцент: Вук за човека, Лил, Француска

Концепт: Александар Фреј, Арно Ферера, Мика Лафорг, Серги Парес, Фредери Верније, Шпела Водеб

Опширније
Главни програм
Позвани

Позвани

Место: Простор ће накнадно бити потврђен

25.сеп | 21:00
26.сеп | 19:00
26.сеп | 21:00

Продуцент: Ултима Вез, Брисел, Белгија

Кореографија: Сепе Бајенс

Опширније