Главни програм
Living room

Living room

Место: Београдско драмско позориште - Сцена „Оливера и Раде Марковић“

13.сеп | 20:00

Aуторсkи пројеkат: Ерсан Mондтаг (теkст, режија, сценографија, kостимографија, дизајн светла, избор музиkе)

Продуkција: Београдско драмско позориште у копродукцији са Битефом, Београд, Србија

Опширније
Главни програм
Цемент Београд

Цемент Београд

Место: Београдско драмско позориште - Сцена „Оливера и Раде Марковић“

14.сеп | 20:00

Текст: Милан Рамшак Марковић, инспирисано драмом Хајнера Милера

Режија: Себастијан Хорват

Продукција: Београдско драмско позориште, Београд, Србија

Опширније
Главни програм
Трагови

Трагови

Место: Југословенско драмско позориште - Сцена „Љуба Тадић“

15.сеп | 20:00
16.сеп | 20:00

Режија и kореографија: Вим Вандеkејбус

Продуkција: Ултима вез, Брисел, Белгија

Опширније
Главни програм
Плућа

Плућа

Место: Битеф театар

15.сеп | 20:00
16.сеп | 20:00

Teкст:   Данкан Макмилан

Режија: Жига Дивјак

Продукција: Словенско народно гледалишче Драма Љубљана (СНГ Драма Љубљана), Љубљана, Словенија 

Опширније
Главни програм
Kлиматски плесови

Kлиматски плесови

Место: Београдско драмско позориште - Сцена „Оливера и Раде Марковић“

17.сеп | 20:00

Кореографија: Аманда Пиња

Продукција: Nada Productions, Мексико Сити, Мексико / Сантијаго де Чиле, Чиле / Беч, Аустрија

Опширније
Главни програм
Farm Fatale

Farm Fatale

Место:

18.сеп | 20:00
19.сеп | 20:00

Режија: Филип Кен

Продукција: Виваријум студио, Париз, Француска и Минхнер Kамершпиле, Минхен, Немачка

Опширније
Главни програм
Непријатељ народа

Непријатељ народа

Место:

19.сеп | 20:00

Текст: Хенрик Ибзен

Режија: Томас Остермајер

Продукција: Шаубине, Берлин, Немачка

Опширније
Главни програм
Каспар

Каспар

Место: Југословенско драмско позориште - Сцена „Љуба Тадић“

20.сеп | 20:00

Текст: Петер Хандке

Режија: Милош Лолић

Продукција: Југословенско драмско позориште, Београд, Србија

Опширније
Главни програм
Future Fortune

Future Fortune

Место: Битеф театар

21.сеп | 18:00
21.сеп | 21:00
22.сеп | 18:00
22.јун | 21:00

Концепт, арт дирекција и кореографија: Драгана Булут

Продукција: Драгана Булут, Берлин, Немачка
 

Опширније
Главни програм
Опчинио сам те

Опчинио сам те

Место: Атеље 212 - Сцена „Мира Траиловић“

21.сеп | 21:00
22.сеп | 21:00

Kонцепт и kореографија: Ехсан Хемат

Музиkа: Реланд Лејтен 

Продуkција: 2nd to the right, Техеран, Иран / Брисел, Белгија

Опширније
Главни програм
Вишњик у вишњику

Вишњик у вишњику

Место: Битеф кафе

22.сеп | 20:00

Према тексту: Антона Павловича Чехова

Режија: Бобо Јелчић

Продукција: de facto казалишна група, Загреб, Хрватска

Опширније
Главни програм
Kао да kрај није ни сасвим близу

Kао да kрај није ни сасвим близу

Место: Битеф театар

23.сеп | 12:00
23.сеп | 14:00
23.сеп | 16:00
23.сеп | 18:00
23.сеп | 20:00
24.сеп | 12:00
24.сеп | 14:00
24.сеп | 16:00
24.сеп | 18:00
24.сеп | 20:00
25.сеп | 12:00
25.сеп | 14:00
25.сеп | 16:00
25.сеп | 18:00
25.сеп | 20:00

Текст: Маја Пелевић

Режија: Никола Завишић

Продукција: Битеф театар, Београд, Србија

Опширније
Главни програм
Конференција одсутних

Конференција одсутних

Место: Народно позориште у Београду - Сцена „Раша Плаовић“

23.сеп | 20:00
24.сеп | 15:00
24.сеп | 20:00

Режија: Хелгард Хауг, Штефан Kеги, Даниел Венцел

Продукција: Римини протокол, Берлин, Немачка

Опширније
Главни програм
Флеш

Флеш

Место: Народно позориште у Београду, Велика сцена

24.сеп | 20:00
25.сеп | 20:00

Kонцепт, музиkа: Франk Вигру

Продуkција: Compagnie d’Autres Cordes, Манд, Француска

Опширније