Glavni program
Living room

Living room

Mesto: Beogradsko dramsko pozorište - Scena „Olivera i Rade Marković“

13.sep | 20:00

Autorski projekat: Ersan Mondtag (tekst, režija, scenografija, kostimografija, dizajn svetla, izbor muzike)

Produkcija: Beogradsko dramsko pozorište u koprodukciji sa Bitefom, Beograd, Srbija

Opširnije
Glavni program
Cement Beograd

Cement Beograd

Mesto: Beogradsko dramsko pozorište - Scena „Olivera i Rade Marković“

14.sep | 20:00

Tekst: Milan Ramšak Marković, inspirisano dramom Hajnera Milera

Režija: Sebastijan Horvat

Produkcija: Beogradsko dramsko pozorište, Beograd, Srbija

Opširnije
Glavni program
Tragovi

Tragovi

Mesto: Jugoslovensko dramsko pozorište - Scena „Ljuba Tadić“

15.sep | 20:00
16.sep | 20:00

Režija i koreografija: Vim Vandekejbus

Produkcija: Ultima vez, Brisel, Belgija

Opširnije
Glavni program
Pluća

Pluća

Mesto: Bitef teatar

15.sep | 20:00
16.sep | 20:00

Tekst:   Dankan Makmilan

Režija: Žiga Divjak

Produkcija: Slovensko narodno gledališče Drama Ljubljana (SNG Drama Ljubljana), Ljubljana, Slovenija 

Opširnije
Glavni program
Klimatski plesovi

Klimatski plesovi

Mesto: Beogradsko dramsko pozorište - Scena „Olivera i Rade Marković“

17.sep | 20:00

Koreografija: Amanda Pinja

Produkcija: Nada Productions, Meksiko Siti, Meksiko / Santijago de Čile, Čile / Beč, Austrija

Opširnije
Glavni program
Farm Fatale

Farm Fatale

Mesto:

18.sep | 20:00
19.sep | 20:00

Režija: Filip Ken

Produkcija: Vivarijum studio, Pariz, Francuska i Minhner Kameršpile, Minhen, Nemačka

Opširnije
Glavni program
Neprijatelj naroda

Neprijatelj naroda

Mesto:

19.sep | 20:00

Tekst: Henrik Ibzen

Režija: Tomas Ostermajer

Produkcija: Šaubine, Berlin, Nemačka

Opširnije
Glavni program
Kaspar

Kaspar

Mesto: Jugoslovensko dramsko pozorište - Scena „Ljuba Tadić“

20.sep | 20:00

Tekst: Peter Handke

Režija: Miloš Lolić

Produkcija: Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd, Srbija

Opširnije
Glavni program
Future Fortune

Future Fortune

Mesto: Bitef teatar

21.sep | 18:00
21.sep | 21:00
22.sep | 18:00
22.jun | 21:00

Koncept, art direkcija i koreografija: Dragana Bulut

Produkcija: Dragana Bulut, Berlin, Nemačka
 

Opširnije
Glavni program
Opčinio sam te

Opčinio sam te

Mesto: Atelje 212 - Scena „Mira Trailović“

21.sep | 21:00
22.sep | 21:00

Koncept i koreografija: Ehsan Hemat

Muzika: Reland Lejten 

Produkcija: 2nd to the right, Teheran, Iran / Brisel, Belgija

Opširnije
Glavni program
Višnjik u višnjiku

Višnjik u višnjiku

Mesto: Bitef kafe

22.sep | 20:00

Prema tekstu: Antona Pavloviča Čehova

Režija: Bobo Jelčić

Produkcija: de facto kazališna grupa, Zagreb, Hrvatska

Opširnije
Glavni program
Kao da kraj nije ni sasvim blizu

Kao da kraj nije ni sasvim blizu

Mesto: Bitef teatar

23.sep | 12:00
23.sep | 14:00
23.sep | 16:00
23.sep | 18:00
23.sep | 20:00
24.sep | 12:00
24.sep | 14:00
24.sep | 16:00
24.sep | 18:00
24.sep | 20:00
25.sep | 12:00
25.sep | 14:00
25.sep | 16:00
25.sep | 18:00
25.sep | 20:00

Tekst: Maja Pelević

Režija: Nikola Zavišić

Produkcija: Bitef teatar, Beograd, Srbija

Opširnije
Glavni program
Konferencija odsutnih

Konferencija odsutnih

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu - Scena „Raša Plaović“

23.sep | 20:00
24.sep | 15:00
24.sep | 20:00

Režija: Helgard Haug, Štefan Kegi, Daniel Vencel

Produkcija: Rimini protokol, Berlin, Nemačka

Opširnije
Glavni program
Fleš

Fleš

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu, Velika scena

24.sep | 20:00
25.sep | 20:00

Koncept, muzika: Frank Vigru

Produkcija: Compagnie d’Autres Cordes, Mand, Francuska

Opširnije